OKTO výtvarná sada ”Lekníny” 30x40 cm
🌸 OKTO SENSOTY ART – Lekníny (30 × 40 cm) Vytvořte si vlastní 3D verzi jednoho z nejslavnějších impresionistických motivů – ...
Podobné produkty
Popis produktu
🌸 OKTO SENSOTY ART – Lekníny (30 × 40 cm)
Vytvořte si vlastní 3D verzi jednoho z nejslavnějších impresionistických motivů – leknínů inspirovaných dílem Clauda Moneta. Kreativní sada OKTO SENSOTY ART kombinuje malbu a modelování a umožní vám na plátně o velikosti 30 × 40 cm vytvořit působivý obraz s plastickým efektem.
👉 Obsah balení:
-
přírodní plátno (30 × 40 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
dřevěný tvarovací nástroj
-
sada modelovacích hmot
-
akrylový lak 20 ml (ve vodě rozpustitelný)
-
štětec
✅ Motiv leknínů inspirovaný slavným uměním
✅ 3D efekt díky modelovacím hmotám
✅ Kompletní sada s plátnem, lakem, nástrojem a štětcem
✅ Kreativní aktivita pro děti i dospělé
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034371 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
