OKTO Malba a 3D modelování obraz "Hummingbirds in Love" 30x40 cm
Kód produktu: W051119
OKTO Malba a 3D modelování obraz ""Zamilovaní kolibříci"" 30x40 cm. Obsah balení - plátno, obrázkový návod, modelovací ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Malba a 3D modelování obraz ""Zamilovaní kolibříci"" 30x40 cm.
Obsah balení - plátno, obrázkový návod, modelovací nástroj, Sada samoschnoucí modelovací hmoty, set barev na malování, štětec
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051119 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
