OKTO – Výtvarná modelovací sada „Sukulenty“ v dřevěném rámu
OKTO – Výtvarná modelovací sada „Sukulenty“ v dřevěném rámu (21 × 21 cm) Objevte radost z tvoření s kreativní sadou OKTO ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO – Výtvarná modelovací sada „Sukulenty“ v dřevěném rámu (21 × 21 cm)
Objevte radost z tvoření s kreativní sadou OKTO – Energy. Speciální samotvrdnoucí hlína je navržena tak, aby se nelepila na ruce, snadno se tvarovala a umožňovala míchat barvy do přirozených přechodů. Díky ní si na přírodním plátně v dřevěném rámu (21 × 21 × 5 cm) vytvoříte jedinečný 3D obraz se sukulenty, který po zaschnutí vnese do vašeho domova svěží a moderní atmosféru.
👉 Obsah balení:
-
dřevěný rám s plátnem (21 × 21 × 5 cm)
-
sada modelovacích hmot
-
dřevěný tvarovací nástroj
-
štětec
-
obrázkový návod krok za krokem
✅ Speciální air clay hmota – snadno se s ní pracuje
✅ Přirozené barevné přechody při míchání barev
✅ 3D efekt sukulentů v dřevěném rámu
✅ Kompletní kreativní sada včetně nástrojů
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
