Odrážedlo bez opěradla bílé 50x21,5x33 cm
Kód produktu: W049678
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Odrážedlo bez opěradla bílé.
Rozměry 50x21,5x33 cm.
Nosnost 15 kg.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049678 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 19-36m |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 49.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
