Obrazovka hrací 23x22 cm
Kód produktu: W007403
Pestrobarevná mini televize je certifikována a určena již od 6 měsíců. Dokonale trénuje motoriku a zejména koordinaci rukou a očí. Skvělá ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Pestrobarevná mini televize je certifikována a určena již od 6 měsíců.
Dokonale trénuje motoriku a zejména koordinaci rukou a očí.
Skvělá učební pomůcka pro nejmenší.
Doporučený věk: od 6 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007403 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
