Addo Obleček - Sweet Dreams pyžamo
Kód produktu: W026888
Oblečte svou panenku tak, aby byla jako v bavlnce a připravená na spaní. Tato sada obsahuje: pyžamový top Unicorn, stylové pyžamové kalhoty a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Oblečte svou panenku tak, aby byla jako v bavlnce a připravená na spaní.
Tato sada obsahuje: pyžamový top Unicorn, stylové pyžamové kalhoty a nadýchané růžové pantofle.
- Oblečení je vhodné pro panenky s výškou 46 cm.
Rozměr balení: 25 x 20 x 5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W026888 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.1 cm |
| Výška výrobku: | 5.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
