Notes 50 stran 7,8x16 cm
Kód produktu: W885810
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo na cesty.
- pevné obal
- 50 bílých linkovaných listů
Rozměry: 7,8 x 16 cm
Varianty zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W885810 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.6 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
