Nebulous Stars Omalovánky 22,5x28 cm
Kód produktu: W037858
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Omalovánky.
Rozměry 22,5x28 cm.
- 65 listů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037858 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
