Nebulous Stars – Kartáč na vlasy, 24 cm
Pořiď si stylový kartáč Nebulous Stars a dodej svým vlasům perfektní vzhled! Díky pohodlnému tvaru a originálnímu designu je ideálním doplňkem ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si stylový kartáč Nebulous Stars a dodej svým vlasům perfektní vzhled! Díky pohodlnému tvaru a originálnímu designu je ideálním doplňkem nejen do koupelny, ale i do batohu nebo tašky na cesty.
👉 Parametry:
-
délka kartáče: 24 cm
-
originální design Nebulous Stars
-
doporučený věk: od 7 let
✅ Praktický a lehký kartáč
✅ Stylový doplněk pro malé parádnice
✅ Vhodný na doma i na cesty
Doporučený věk: od 7 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 281316 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
