Nálepky POP UP 25x14,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W042506
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W042506 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
