Nafukovací lehátko Frozen Olaf, 140 x 104 cm, Intex 58153NP
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. V pokračování děje pohádky Ledové království 2 musí Elsa doufat, že je mocná dostatečně!
Zatímco co tvé oblíbené pohádkové postavičky čelí velkému nebezpečí, ty si můžeš užívat v klidu relaxu s nafukovacím lehátkem s motivem Frozen 2.
Rozměry: 140 x 104 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005112 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.94 cm |
| Šířka výrobku: | 24.45 cm |
| Výška výrobku: | 22.86 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
