Intex 59256NP Nafukovací kruh Stargaze
Kód produktu: 159256
Velký nafukovací kruh Stargaze od Intexu je ideálním doplňkem k vodě. S kruhem Stargaze si u vody zařádí především ti starší a ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Velký nafukovací kruh Stargaze od Intexu je ideálním doplňkem k vodě. S kruhem Stargaze si u vody zařádí především ti starší a odrostlejší plavci. Je to super maxi kruh a bude vás bavit!
Průměr: 91 cm
Doporučený věk: od 9 let
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159256 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 108m |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
