MGA Na! Na! Na! Surprise Zamilovaná panenka
Kód produktu: W022577
Na! Na! Na! Surprise Zamilované panenky jsou měkké fashion panenky. Panenky mají na sobě prošívané šaty ve tvaru srdce a pod nimi tričko. Na! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Na! Na! Na! Surprise Zamilované panenky jsou měkké fashion panenky.
Panenky mají na sobě prošívané šaty ve tvaru srdce a pod nimi tričko.
Na! Na! Na! Surprise jsou úplně první měkké tvarovatelné módní panenky s natištěnou tváří a módními doplňky.
Velikost: 20 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022577 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
