MLUVÍCÍ BING - RAINYBOW RECYKLOVATELNÝ - MLUVÍ POUZE ČESKY
Plyšový mluvící BING populární pohádky králíček Bing. Je to skvělý společník, umí více než 18 frází. Když stiskneš knoflík/bříško uslyšíš jak Bing ...
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšový mluvící BING populární pohádky králíček Bing. Je to skvělý společník, umí více než 18 frází. Když stiskneš knoflík/bříško uslyšíš jak Bing mluví. Je vyrobený z měkoučkého mazlivého vysoce kvalitního materiálu.
Součástí balení jsou 3AA baterie, které se dají vyměnit. Je plně vyrobený z recyklovatelného materiálu.
- aktivace stiskem knoflíku na bříšku
- Bing začne mluvit, umí 18 frází
Materiál: plyš
Výška 30 cm
Baterie: 3 x AA 1,5V (součást balení)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W054612 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
