Miminko s nočníkem 35cm
Kód produktu: W037739
Roztomilé miminko hledá maminku, která se o něj postará! Nakrmit, přebalit, okoupat, přečíst pohádku na dobrou noc a spát! Zvládneš to? Při hraní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
314 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilé miminko hledá maminku, která se o něj postará! Nakrmit, přebalit, okoupat, přečíst pohádku na dobrou noc a spát! Zvládneš to? Při hraní si společně užijete spoustu zábavy a můžete se vydat třeba i na výlet k babičce a dědečkovi nebo na procházku.
Velikost panenky 35cm.
Obsahuje: panenku, nočník, dudlík, misku s příborem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037739 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
