Miminko s doplňky 40cm
👶 Miminko s doplňky – 40 cm Roztomilé miminko o velikosti 40 cm se stane skvělým parťákem pro hraní i péči. Díky přiloženým doplňkům si ...
Podobné produkty
Popis produktu
👶 Miminko s doplňky – 40 cm
Roztomilé miminko o velikosti 40 cm se stane skvělým parťákem pro hraní i péči. Díky přiloženým doplňkům si děti mohou vyzkoušet, jaké je starat se o malé miminko – krmit ho, ukládat ke spánku a užít si spoustu zábavy při hře na rodiče.
✅ Realistické miminko o velikosti 40 cm
✅ Součástí doplňky pro hraní a péči
✅ Podporuje fantazii a rozvoj sociálních dovedností
✅ Skvělý dárek pro malé pečovatele
👉 Parametry:
-
velikost: 40 cm
-
miminko s doplňky
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049295 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
