Miminko měkké s doplňky a zvukovými efekty 30 cm
Kód produktu: W040093
Miminko měkké s doplňky. Velikost 30 cm. Měkké tělo. Zvukové efekty stlačením bříška. 3xAG13 baterie součástí. Obsah - miminko, dudlík, bryndák, láhev, miska, lžíce, vidlička.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko měkké s doplňky.
Velikost 30 cm.
Měkké tělo.
Zvukové efekty stlačením bříška. 3xAG13 baterie součástí.
Obsah - miminko, dudlík, bryndák, láhev, miska, lžíce, vidlička.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040093 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
