Mikrofon se stojanem set 103 cm
Kód produktu: W049306
Mikrofon se stojanem set. Rozměry 20x26x103cm. baterie 4xAA není součástí. 4 demo písničky, 5 rytmů bicích, 5 potlesků, 9 světelných ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Mikrofon se stojanem set.
Rozměry 20x26x103cm. baterie 4xAA není součástí.
- 4 demo písničky, 5 rytmů bicích, 5 potlesků, 9 světelných efektů, 5 dalších zvukových efektů.
- Tlačítko on/off, nastavitelná hlasitost, funkce bluetooth, výškově nastavitelný stojan.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049306 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 41.2 cm |
| Šířka výrobku: | 28.2 cm |
| Výška výrobku: | 9.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
