Produkt byl přidán do oblíbených
Mechanické hodiny stavebnice
Kód produktu: W013740
Mechanické hodiny stavebnice. Postav si funkční mechanické hodiny. Balení obsahuje dekorativní samolepky. Tomáš testuje hodiny
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Mechanické hodiny stavebnice.
Postav si funkční mechanické hodiny.
Balení obsahuje dekorativní samolepky.
Tomáš testuje hodiny
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013740 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.2 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

