Maska na hlavu dinosaurus s efekty 28x22x21,5 cm - český obal
Kód produktu: W029354
Proměň se na děsivého predátora! Stačí nasadit masku a strašidelná zábava může začít! Pohybem hlavy dinosaurus začne otevírat čelist, rozsvítí se ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Proměň se na děsivého predátora! Stačí nasadit masku a strašidelná zábava může začít! Pohybem hlavy dinosaurus začne otevírat čelist, rozsvítí se mu oči a začne vydávat hlasitý řev!
Rozměry: 28 x 22 x 21,5 cm
Baterie 3xAG13 součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029354 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

