Lisciani Barbie módní butik s panenkou
Kód produktu: W010928
Připrav se na svůj vlastní módní butik. Představivosti se zde meze nekladou. S přiloženou panenkou Barbie vytvořte butik, který může být ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Připrav se na svůj vlastní módní butik. Představivosti se zde meze nekladou.
S přiloženou panenkou Barbie vytvořte butik, který může být každý den naprosto jiný. Módní dobrodružství právě začíná.
Dokonalý hrací set z Tebe během chvilky udělá stylistu a můžeš tak vytvářet své vlastní modely. Předvěď se rodině nebo přátelům.
Výška: 35,5cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W010928 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 51.6 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
