Létající drak kosočtverec nylon 60x70cm - Český obal
Blíží se drakiáda nebo si chcete užít prostě skvělé odpoledne? Vypadá to, že začíná to správné podzimní počasí, tak honem, jestli ještě nemáte toho ...
Podobné produkty
Popis produktu
Blíží se drakiáda nebo si chcete užít prostě skvělé odpoledne? Vypadá to, že začíná to správné podzimní počasí, tak honem, jestli ještě nemáte toho svého draka.
Parádní létající drak se bude na obloze určitě moc dobře vyjímat. Tak hurá na drakiádu! Pojďte se společně vyřádit při pouštění draků, třeba se těmito motivy.
Varianty:
- slunce
- delfíni
- raketa
- balón
Rozměry: 60 x 70 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 103117 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 70.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
