Letadlo s figurkami a efekty 48 cm
Kód produktu: W039669
Letadlo s figurkami a efekty. Vozidlo střílející náboje a síť. Velikost letadla 48 cm, vojáků 10 cm. Světelné a zvukové efekty tlačítky na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
314 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Letadlo s figurkami a efekty.
Vozidlo střílející náboje a síť.
Velikost letadla 48 cm, vojáků 10 cm.
Světelné a zvukové efekty tlačítky na trupu před motory letadla.
2xAA baterie do letadla nejsou součástí.
Obsah - letadlo, vozidlo, náboje, zbraně, 2 figurky vojáků. Obrázkový návod na používání na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039669 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
