HERKULES 500g (s aplikátorem)
Lepidlo Herkules s aplikátorem Univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu. Má úzkou nanášecí plochu, se kterou určitě ...
Podobné produkty
Popis produktu
Lepidlo Herkules s aplikátorem Univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu.
Má úzkou nanášecí plochu, se kterou určitě neminete žádný cíl.
Rozsah použití: Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi a pod. Je to výborné lepidlo pro modeláře.
Návod k použití: Lepidlo naneste v tenké vrstvě pouze na jednu plochu určenou ke slepení, ihned spojte a nechte zaschnout.
Neobsahuje rozpouštědla a je ředitelné vodou
Obsah: 500g
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 60774 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
