Nafukovací Lehátko s otvory, 188x71 cm, Intex 58890EU
Kód produktu: 158890
Nafukovací lehátko: jednoduché nafouknutí lehce skladovatelné přiložena záplata na opravu používat jen v hloubce, kde děti ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací lehátko:
- jednoduché nafouknutí
- lehce skladovatelné
- přiložena záplata na opravu
- používat jen v hloubce, kde děti dosáhnou na dno
- nikdy nepoužívat jako záchranný prostředek
Rozměr: 188 x 71cm.
*barevné provedení je zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti
>>> Návod ke stažení <<<
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158890 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
