Produkt byl přidán do oblíbených
LEGO Minecraft 21169 První dobrodružství
Vstupte do světa Minecraft™ a zažijte originální herní prostředí na vlastní kůži. Model má celkem 3 patra a nabízí řadu parádních prvků, jako ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vstupte do světa Minecraft™ a zažijte originální herní prostředí na vlastní kůži. Model má celkem 3 patra a nabízí řadu parádních prvků, jako jsou například vodní výtah, sklápěcí koleje, posuvné díly a samozřejmě výbušniny! Dobrodružství prožijete společně se Stevem a Alex, v sadě navíc nechybí kostlivci, obarvená kočka, beran a květy posetá květokráva.
• LEGO® Minecraft První dobrodružství (21169) je prémiová stavebnice, která přenáší do skutečného světa jedno z nejzajímavějších herních prostředí oblíbené online hry.
• Obsahuje Steva a Alex, a navíc 2 kostlivce, obarvenou kočku, berana, květokrávu a spoustu zábavných prvků – nechybí vodní výtah, sklápěcí koleje, posuvné díly a výbušniny.
• Hráči mají za úkol porazit nepřátelské moby a vyhnout se tajným nástrahám, které na ně v tomto třípatrovém modelu na motivy hry Minecraft™ čekají.
• Pro děti od 8 let. Jde o skvostný dárek pro hráče Minecraftu, kteří chtějí zažít napětí z online hry také v reálném světě.
• Model měří přes 23 cm na výšku, 20 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Skvěle se hodí na hraní, ale bude se parádně vyjímat i na výstavce nebo na sociálních sítích.
• Stavebnice LEGO® Minecraft™ dávají dětem možnost prožívat novým způsobem dobrodružství z oblíbené hry. Samozřejmostí jsou známé postavy, prostředí i další prvky, které přivádí k životu nápaditá sada LEGO kostek a dílků.
• Již od roku 1958 splňují všechny LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.
Počet dílků: 542
Doporučený věk: 8+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.00 kg , 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm , 0.00 cm |
| Šířka výrobku: | 0.00 cm , 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.00 cm , 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
