LEGO® Classic 10713 Kreativní kufřík
Kód produktu: 750766
Měj ve svých LEGO® kostkách pořádek s tímto elegantním a odolným Kreativním kufříkem od LEGO® Classic. Měj všechny pestrobarevné kostky ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
- Měj ve svých LEGO® kostkách pořádek s tímto elegantním a odolným Kreativním kufříkem od LEGO® Classic. Měj všechny pestrobarevné kostky po ruce v tomto žlutém kufříku a vytvářej roztomilá stvoření, skvělá auta, útulné domečky a cokoliv dalšího, co tě jen napadne. Až budeš mít hotovo, ukliď kostky do jednotlivých přihrádek, tam kde patří, a můžeš vyrazit!
- • Bytelný žlutý kufřík obsahuje výběr pestrobarevných kostek, očí, koleček a mnoha dalších dílků nejrůznějších tvarů, úhledně uspořádaných v jednotlivých přihrádkách.
• Představuje ideální volbu pro začínající LEGO® stavitele.
• Tento Kreativní kufřík od LEGO® Classic rozvíjí tvořivost a představivost.
• Kufřík měří přes 26 cm na výšku, 28 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
• Navštiv stránky LEGO.cz/classic a získej další návody na stavění, nápady a spousty inspirace. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů.
• Dej prostor své kreativitě se sadami LEGO® Classic.
• Tato stavebnice je vhodná pro děti a dospělé ve věku od 4 do 99 let. - Počet dílků: 213
- Doporučený věk: 4+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 750766 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4-99 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 26.2 cm |
| Výška výrobku: | 6.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
