LAMAX InstaKid1 Blue
Zachyť všechny všední i nevšední okamžiky s kamarády a rodinou, LAMAX InstaKid1 z tebe udělá fotografa každé párty. Dětský ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zachyť všechny všední i nevšední okamžiky s kamarády a rodinou, LAMAX InstaKid1 z tebe udělá fotografa každé párty. Dětský foťák okamžitě fotky vytiskne, a přitom potřebuješ jen roličku termopapíru, žádné tonery ani inkoust. Na velkém barevném displeji perfektně vidíš celou kompozici, a když chceš být fakt originální a fotku oživit, využij zabudované filtry, efekty a rámečky. Klidně to všechno vyzkoušej na selfie, který si s pomocí zrcátka na přední straně v pohodě uděláš. Když nechceš tisknout, ulož si fotky na microSD kartu podobně jako video, který foťák taky umí natáčet. Stačí vložit termopapír a už to jede, k okamžitému tisku nepotřebuješ žádné tonery ani inkoust. Jedna role rovná se 80 super fotek a v balení máš hned dvě. Dokonce můžeš vyrobit i samolepku. Stačí použít nalepovací termopapír, ze kterýho získáš 30 nálepek.
Už jen s přípravou scény si vyhraješ, jestli je podle tvých představ vidíš na zadní straně na 2,4″ barevném displeji. Každou fotku si ještě můžeš vyšperkovat různými rámečky, efekty a filtry. Foťák má zabudovaných hned 18 rámečků, 8 efektů a 5 barevných filtrů. Originalitě se v tvorbě meze nekladou. Jestli fotíš a je zrovna málo světla, nevadí, vyřeší to přísvit na přední straně kamery. Jakmile se rozsvítí, budeš mít fotku jak ze studia. Super je taky možnost focení selfie. Aby to šlo na pohodu, na přední straně má foťák zrcátko. A když se třeba budeš nudit mezi záběry, máš k dispozici 4 hry včetně legendárního hada.
Obsah balení
1× kamera
2× role termopapíru
1× role nalepovacího termopapíru
1× nabíjecí USB-C kabel
1× řemínek
1× návod
1× bezpečnostní instrukce
Technické parametry
| Displej | 2.4″ IPS |
|---|---|
| Rozlišení fotografie | až 8 MP |
| Formát fotografie | JPG |
| Rozlišení videa | 1080p – 1920×1080 (interpolované) / 720p – 1280×720 (reálné) |
| Formát videa | AVI |
| Hry | 4 |
| Foto rámečky | 18 |
| Efekty | 8 |
| Filtry | 5 |
| Baterie | 800 mAh |
| Nabíjení | USB-C |
| Paměť | microSD až 32GB |
| Rozměry | 86,8 × 89,8 × 53 mm |
| Hmotnost | 230 g |
| Další funkce | Tisk ve stupních šedi, jehličkový tisk, hustota tisku, přísvit, hudba, cyklické nahrávání. |
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
