Produkt byl přidán do oblíbených
Láhev aluminiová - Krtek podzim
Kód produktu: 049066
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | 049066 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
