Kůň parkurový 11 cm
Kód produktu: W027756
Máte doma malou milovnici koní? Tento kůň s hřebenem ji určitě potěší. Velikost: 11x10 cm Součástí kůň, kartáč, překážka Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Máte doma malou milovnici koní? Tento kůň s hřebenem ji určitě potěší.
Velikost: 11x10 cm
Součástí kůň, kartáč, překážka
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027756 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
