Doktor set kufřík
Kód produktu: 116715
Doktorská sada pro malé pány doktory a paní doktorky. Můžete je také použít jako doplněk ke kostýmu doktora. Sada obsahuje: kufřík ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Doktorská sada pro malé pány doktory a paní doktorky. Můžete je také použít jako doplněk ke kostýmu doktora.
Sada obsahuje:
- kufřík
- stetoskopu
- teploměr
- 12 doktorských nástrojů
Na výběr mezi 2 sety:
- červený
- modrý
Velikost zavřeného kufříku: 21,5 x 18,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116715 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
