Kružítko
Kód produktu: 833194
Kružítko je nezbytnou pomůckou na hodiny geometrie. Nesmí chybět ve výbavě žádného školáka! V balení najdeš ořezávátko.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kružítko je nezbytnou pomůckou na hodiny geometrie. Nesmí chybět ve výbavě žádného školáka! V balení najdeš ořezávátko.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 833194 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.3 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
