Produkt byl přidán do oblíbených
Nafukovací kruh zvířátko, Intex 59220NP
Kód produktu: 159220
Nafukovací kruh s motivem roztomilého zvířátka Stačí nafouknout a můžete jít do vody. Velikosti: tučňák 64x64 cm, kačenka 62x57 cm, plameňák ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh s motivem roztomilého zvířátka
Stačí nafouknout a můžete jít do vody.
Velikosti: tučňák 64x64 cm, kačenka 62x57 cm, plameňák 76x55 cm
Doporučený věk: od 3 - 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159220 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
