Krtečkovo hřiště 120 x 104 x 36 cm
Kód produktu: 170928
Ohrádka pro děti s oblíbeným pohádkovým hrdinou - Krtečkem. Do Krtečkova hřiště můžete děti odložit s hračkami nebo ho naplnit pestrobarevnými ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ohrádka pro děti s oblíbeným pohádkovým hrdinou - Krtečkem. Do Krtečkova hřiště můžete děti odložit s hračkami nebo ho naplnit pestrobarevnými balónky. Děti milují Krtečka a budou si rády hrát ve společnosti veselého kamaráda.
- balónky nejsou součástí, můžete je ale koupit zde: 122029.
- textilní skládací hřiště
Rozměry: 120 x 104 x 36 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 170928 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 63.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
