Kreslicí LCD tabulka 30 cm
Kód produktu: W038590
Tablet na kreslení pro děti, který umožňuje vytvářet barevné obrázky a kreativně se vyjadřovat. Velikost 30 cm. Obsahuje tablet, pero na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tablet na kreslení pro děti, který umožňuje vytvářet barevné obrázky a kreativně se vyjadřovat.
Velikost 30 cm.
Obsahuje tablet, pero na kreslení, tlačítko na smazání obrazovky a zámek obrazovky. 1xCR2032 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038590 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xCR2032 |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
