Kreativní set malování podle čísel 30x40 cm MIX
Kód produktu: W035363
Kreativní set malování podle čísel. Velikost plátna 30x40 cm Uvnitř balení: 1x plátno, 1x sada barev, 3x štětec, návod. Uvedená cena je za 1 kus.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set malování podle čísel.
Velikost plátna 30x40 cm
Uvnitř balení: 1x plátno, 1x sada barev, 3x štětec, návod.
Uvedená cena je za 1 kus.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W035363 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
