Kouzelná hůlka s křídly 20 cm
Kód produktu: W028121
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kouzelná hůlka s křídly.
Délka 20 cm.
Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028121 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x1,5V AG13 součástí |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
