Korálky barevné - set
Kód produktu: W114631
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit také svou kamarádku, maminku nebo babičku.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W114631 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
