Kolečko s plastovou korbičkou
Kód produktu: W001634
Dětské kolečko s plastovou korbičkou je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Kolečko je lehké a je určeno pro ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
314 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolečko s plastovou korbičkou je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Kolečko je lehké a je určeno pro sypké materiály a lehčí pevné materiály.
Dostupné barvy:
- červená
Rozměr: délka korbičky 42 cm, délka kolečka včetně madel 74 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001634 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 73.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
