Kočárek pro panenky růžový 44 cm
Kód produktu: W036444
Ulož panenku do kočárku a můžeš vyrazit na procházku. Dětský plastový kočárek pro panenky v růžovo-fialové kombinaci si zamiluje každá malá ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Ulož panenku do kočárku a můžeš vyrazit na procházku.
Dětský plastový kočárek pro panenky v růžovo-fialové kombinaci si zamiluje každá malá maminka.
Možnost využití v dětském pokojíku, ale i venku na zahradě.
Rozměry kočárku: 41 x 30 x 44 cm
Vyrobeno z plastu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036444 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 44.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
