Klávesy s mikrofonem 54 cm
Kód produktu: 116500
Piano s mikrofonem se kterým se váš malý hudebník zabaví na celé dny. Piano umí zahrát 5 demo songů, 8 přednastavených tónů a 8 rytmů. Také ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Piano s mikrofonem se kterým se váš malý hudebník zabaví na celé dny.
Piano umí zahrát 5 demo songů, 8 přednastavených tónů a 8 rytmů. Také nechybí nahrávání, díky kterému si může malý skladatel songy zaznamenat a znovu přehrát. Samozřejmostí je kontrola hlasitosti a tempa.
- digitální piano s mikrofonem
- má 37 kláves, obsahuje propojení piano-mikrofon
- napájení 4 AA baterie
Rozměry: 60 x 17 x 6,1 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116500 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 54.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
