Klávesy s disco koulí s výukovou funkcí 50x21 cm
Kód produktu: W054468
Klávesy s disco koulí a mikrofonem. Rozměry 50x21 cm. Disco koule se světelnými efekty. 37 kláves (bílé, černé). Funkce - výuka ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Klávesy s disco koulí a mikrofonem.
Rozměry 50x21 cm.
Disco koule se světelnými efekty.
- 37 kláves (bílé, černé).
- Funkce - výuka (hrajte podle světýlek a naučte se hrát)
- 22 ukázkových skladeb
- 8nástrojů, 8 rytmů, nastavení rychlosti tempa, 4 bicí, nahrávání a následné přehrávání, nastavení hlasitosti
- konektor na připojení mobilu/mp3 přehrávače, automatické vypínání pro úsporu energie.
- 4xAA baterie a kabel na připojení externího zařízení součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W054468 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAA (LR6) |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
