SD Kancelářský papír Xerox A4 80g 500ks
Kód produktu: 889600
Xerox Kancelářský papír A4 Kancelářský papír A4 vhodný pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny. Formát: A4 Počet ks v balení: 500 ks ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Popis produktu
Xerox Kancelářský papír A4
Kancelářský papír A4 vhodný pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny.
- Formát: A4
- Počet ks v balení: 500 ks
- Barva: bílá
- Provedení: matný
- Gramáž: 80g/m2
- Váha jednoho balení je 2,5 kg
Poznámka: Design obalu se může lišit
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 889600 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
