Jojo úsměv 5,5 cm
Kód produktu: W117239
Barevné Jojo Smile se světelnými efekty se postará o pořádnou zábavu! Roztoč Jojo a nauč se spoustu triků, které předvedeš svým kamarádům! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné Jojo Smile se světelnými efekty se postará o pořádnou zábavu! Roztoč Jojo a nauč se spoustu triků, které předvedeš svým kamarádům!
Velikost: 5,5 cm
Baterie 2x knoflíková AG3 součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117239 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2x knoflíková AG3 |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
