iM.Master Stavebnice robot šedý 20,8x10,8x31,2 cm
Postavte si šedého robota iM.Master a užijte si hodiny zábavy při stavění i hraní. Model o rozměrech 20,8 × 10,8 × 31,2 cm se skládá z ...
Podobné produkty
Popis produktu
Postavte si šedého robota iM.Master a užijte si hodiny zábavy při stavění i hraní. Model o rozměrech 20,8 × 10,8 × 31,2 cm se skládá z 965 dílků, takže výsledný robot působí opravdu propracovaně a vynikne jak při hraní, tak i vystavený v pokoji.
Robot má polohovatelné klouby, díky nimž ho lze nastavit do různých pozic. To dává více možností pro hraní i vystavení.
✅ 965 pevných dílků
✅ Polohovatelné klouby
✅ Realistický design robota
✅ Rozvoj kreativity a jemné motoriky
Tento stavebnicový robot potěší všechny fanoušky techniky, robotů a stavebnic.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039489 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 35.1 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
