Humorný polštář velký Kočka
Kód produktu: W008683
Skvěle vypadá, je příjemný na dotek a ještě lépe se na něm spí! Řeč je plyšovém polštáři s vymazleným design! Růžový ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Skvěle vypadá, je příjemný na dotek a ještě lépe se na něm spí! Řeč je plyšovém polštáři s vymazleným design! Růžový polštář s obrázkem kočky je vyroben z kvalitního hebkého plyše, a proto je příjemný jak na dotek, tak i na spaní.
Rozměry: 36 x 30 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W008683 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
