Hudební nástroje sada 27cm
Kód produktu: W038901
Sada hudebních nástrojů pro děti, která obsahuje různé přístroje pro rozvoj hudebního talentu. Obsahuje buben, rumba koule, kastaněty, ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
139 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Sada hudebních nástrojů pro děti, která obsahuje různé přístroje pro rozvoj hudebního talentu.
Obsahuje buben, rumba koule, kastaněty, tamburínu, paličky na bubnování.
Velikost bubnu 27cm.
*Jedná se o hračku, nikoliv o hudební nástroj.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038901 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.3 cm |
| Výška výrobku: | 28.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
