Houpací kohout 30,5x78x55 cm
Kód produktu: 671009
Houpací kohout je další ze zástupu retro hraček, které nezůstaly v zapomnění a i dnes si jej můžete koupit. Klasické dřevěné houpadlo nabízí dětem ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Houpací kohout je další ze zástupu retro hraček, které nezůstaly v zapomnění a i dnes si jej můžete koupit. Klasické dřevěné houpadlo nabízí dětem aktivní houpaní, kdy samy pohybem těla rozpohybují kohouta.
- Váha: 5 kg
- Materiál: dřevo
- Nosnost: 20 kg
- Rozměry: 53,5 x 75,5 x 30,8 cm
- Sedací plocha: 28,5, x 18,3 cm
- Země původu: ČR
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 671009 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 75.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 54.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
