Hezky česky!
Výuková hra Hezky česky! Elektrická výuková hračka k osvojení základních pravidel českého pravopisu. Vhodné pro žáky 1. - 3. tříd základní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Výuková hra Hezky česky!
Elektrická výuková hračka k osvojení základních pravidel českého pravopisu. Vhodné pro žáky 1. - 3. tříd základní školy. Na 16-ti listech je natištěno 640 pečlivě vybraných slov, do kterých děti doplňují chybějící písmenka. Ve spodní části každého listu jsou uvedeny možnosti odpovědí. Jednotlivé listy s úlohami jsou v souladu s učebnicemi pro 1. až 3. třídu základní školy.
Procvičované učivo:
- počet slabik ve slově,
- slova nadřazená, podřazená a souřadná
- dvojhlásky au, ou a používání ů,ú
- psaní y, ý, i, í po tvrdých a měkkých souhláskách
- používání b/p, d/t, z/s, v/f, h/ch, ž/š
- používání dě, tě, ně, mě, bě, pě, vě
- psaní y, ý, i, í po obojetných souhláskách s ohledem na vyjmenovaná slova
- Jazyk: čeština
- Počet listů: 16
- Počet slov: 640
- Rozměry balení: 22 x 16 x 3 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 200044 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 x R6-AA-1,2V, nejsou součástí balení. |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
