Házecí bomba 17 cm
Kód produktu: W005016
S házecí bombou tě čeká spousta zábavy! Hoď bombu co nejdál a poslouchej jak sviští! Bomba má otvory, které při letu vydávají zvuk! Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
S házecí bombou tě čeká spousta zábavy! Hoď bombu co nejdál a poslouchej jak sviští! Bomba má otvory, které při letu vydávají zvuk!
Velikost: 17 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005016 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
